Kalendář akcí

 

29. 2. Závody ve šplhu pro 2. stupeň ve Rtyni v P.
28. 2. Okresní kolo soutěže v německém jazyce 
22. 2. Školení 1. pomoci - 1. a 2. třída
  Program egonometrie do škol pro 1. - 4. třídu
  Závody ve šplhu pro 1. stupeň - ZŠ Úpice Lány
20. 2. Etické dílny - Buďme kamarády- 2. třída
  Etické dílny - Jak správně naložit se svými penězi- 3. třída
12. 2. Okresní kolo soutěže v anglickém jazyce 
8. 2. Návštěva knihovny v Úpici - J. Lada pro žáky 3. třídy
6. 2.  Etické dílny Jak správně využívat IT a media - 5. třída
  Etické dílny Život v mediální džungli - 7. třída 
2. 2.  Pololetní prázdniny
1. 2. Divadelní představení W. Shakespeara Hamlet v Hradci Králové pro žáky 8. a 9. třídy 
31. 1. Ukončení 1. pololetí
22. 1. Pedagogická rada
7. - 12. 1. Lyžařský kurz pro žáky 7. třídy ve Vítkovicích v Krkonoších
23. 12. - 2. 1. Vánoční prázdniny
22. 12. Vánoční besídka pro 5. - 9. třídu, filmové představení pro 1. - 4. třídu
21. 12. Vánoční dílny
20. 12. Výstava betlémů a prohlídka Náchoda pro žáky 1. - 4. třídy
19. 12. Návštěv knihovny v Úpici - J. Žáček a Dřevěnky pro žáky 3. třídy
14. 12.  Návštěva knihovny v Úpici - L. Středa pro žáky 4. třídy
7. 12. Vánoční ZOO - program savany pro žáky 6. třídy ve Dvoře Králové n.L.
5. 12. Čert a mikuláš ve škole
3. 12. Adventní jarmark u Studánky
29. 11. Turnaj v halové kopané okrsku Úpice pro žáky 1. - 5. třídy 
25. 11. OSLAVY 100. VÝROČÍ OTEVŘENÍ BUDOVY ŠKOLY - viz plakátek
20. 11. Divadelní představení Její pastorkyňa pro žáky 8. - 9. třídy v Hradci Králové
14. 11. Třídní schůzky dle časového rozpisu v žákovské knížce
13. 11. Pedagogická rada
10. - 11. 11. Expedice ARUTARETIL s nocováním ve škole pro žáky 5. - 9. třídy
8. 11. Soutěž v Předlékařské první pomoci na SZŠ v Trutnově
3. 11. Výstava okrasného ptactva
1. 11. Projekt Duchové a strašidla pro žáky 1. - 4. třídy
30. 10. Divadélko pro školy Nová dobrodružství veverky Zrzečky pro žáky 1. - 3. třídy
  Divadélko pro školy Divadelní cestopis pro žáky 5. - 9. třídy
26. - 27. 10. Podzimní prázdniny
25. 10. Turnaj ve florbale pro mladší žáky a žákyně ve Rtyni v. P.
24. 10. Turnaj ve florbale pro starší žáky a žákyně ve Rtyni v. P.
  Dopravní výchova v SVČ Trutnov pro žáky 5. třídy
19. 10. Institut Paměti národa v Pardubicích pro žáky 9. třídy
18. 10. Preventivní program Image nebo charakter pro žáky 8. třídy
  Preventivní program Předsudky pro žáky 9. třídy
17. 10. Beseda na Úřadu práce v Trutnově
16. 10. Dopravní výchova v SVČ Trutnov pro žáky 4. třídy
12. 10. Návštěva knihovny v Úpici - O. Sekora pro žáky 3. třídy
6. 10. Výstava středních škol v Trutnově pro žáky 9. třídy
5. 10. Zátopkova pětka - štafetový závod pro žáky 1. - 5. třídy ve Rtyni v P.
4. 10. Kurz 1. pomoci na VOŠZ a SZŠ Trutnov v Červeném K. pro žáky 9. třídy
  Den s barokem v Broumově pro žáky 8. třídy
  Preventivní program Jak se stát dobrým kamarádem pro žáky 5. třídy
  Preventivní program Moc slova pro žáky 7. třídy
3. 10. Zátopkova desítka - štafetový běh 6. - 9. třídy v ZŠ Úpice Lány
2. 10. Pozorování ptactva v přírodě pro 1. - 4. třídu
29. 9. Ředitelské volno
27. 9. Evropský den jazyků, projekt pro 5. - 9. třídu
26. 9. Preventivní program NIKOTIN, 5. + 6. 7. třída
25. 9. Preventivní program NIKOTIN, 4. , 8.  třída
  Preventivní program KRATOM, 9. třída
23. 9. Přírodovědná sobota v SŠ zdravotní Trutnov
22. 9. Třída NA NIVÁCH, SVČ Trutnov, pro žáky 5. třídy
21. 9. Turnaj v malé kopané pro žáky 6. - 9. třídy v Havlovicích
21. 9. Projekt Pohádky s vystoupením žáků pro rodiče pro žáky 1. - 4. třídy
  Třídní schůzky pro rodiče žáků 1. - 4. třídy po vystoupení
20. 9. Preventivní program Hrajme si spolu pro žáky 2. třídy
  Preventivní program Jak se stát dobrým kamarádem pro žáky 3. třídy
15. 9. Čapkova zahrádka, zahrádkářská výstava, 1. - 7. třída
14. - 15. 9. Začínáme spolu, program 6. třídy s návštěvou Havlovic a nocováním ve škole
14. 9. Návštěva knihovny v Úpici - K. Čapek pro žáky 4. třídy
12. 9. Třídní schůzky pro rodiče žáků 5., 6. třídy
8. 9. Videoprojekce - Kambodža v Úpici pro žáky 5. - 9. třídy.
7. 9. Stmelovací program Mars 1 pro žáky 6. třídy
4. 9. Zahájení nového školního roku pro žáky 1. třídy v Obřadní síni v 8,30 hod.
  ŠKOLNÍ ROK 2023/2024
   
30. 6. Předávání vysvědčení  žákům 1. - 8. třídy - 1. vyučovací hodina
29. 6. Den her - 1. stupeň, Sportovní dopoledne - 2. stupeň
  Předávání vysvědčení žákům 9. třídy v KK v 15,30 hod.
  Vyhodnocení úspěšných žáků školy
28. 6. Hry bez hranic na fotbalovém hřišti, organizuje 9. tř., 1. - 8. třída
27. 6. Předávání učebnic, třídní aktivity
26. 6. Atletický čtyřboj v ZŠ Úpice Lány
  Třídní aktivity
  Exkurze Poniklá - Muzeum vánočních ozdob, 3. a 4. třída
23. 6. Záchranný systém - HASIČI MS, 1. - 9. třída
22. 6. Pedagogická rada
  Hrajme si i hlavou v Hradci Králové, 8. třída
21. 6. Kurz 1. pomoci,5. - 7. třída
19. 6. Preventivní program Buďme kamarády, 2. třída
15. 6. Školní výlet 1. - 3. třída, Častolovice
  Školní výlet 6. třída, Krkonoše
14. - 15. 6. Program SVČ - BOKOUŠ, 9. třída
14. 6. Preventivní program Pohoda a klídek bez tabáčku, 6. třída
  Preventivní program Život v mediální džungli, 7. třída
13. 6. Program SVČ Trutnov, 6. třída
  Návštěva budoucích školáků z MŠ ve škole
9. 6. Atletické finále v ZŠ Úpice Lány, 2. - 5. třída
7. 6. Beseda s Policií ČR ve ŠD
6. - 7. 6. Školní výlet 7. třídy, Turnov, Jinolice, Prachovské skály
  Školní výlet 8. třídy, Častolovice, Žamberk
6. 6. Dějepisný projekt Řečtí bohové, 6. třída
2. 6. Školní výlet 5. třídy, Archeopark Všestary
31. 5. - 1. 6. Školní výlet 4. třídy, Teplické skály, Janovice
30. 5. Fotografování
29. 5. Agility, 5. třída
26. - 27. 5. Expedice ARUTARETIL s nocováním pro zájemce z 2. stupně
23. 25. 5. Školní výlet 9. třídy, Liberec, Ještěd
22. 5. Preventivní program Marihuana, 8.a 9. třída
  Ekologický program Živáčkové v zahradě, Chrostíciv Horním Maršově, 1. a 2. třída
18. 5. Exkurze ČEZ a Státní archiv v Trutnově, 9. třída
15. 5. Divadelní představení Prašina v Hradci Králové, 8.a 9. třída
12. 5. Dějepisná exkurze Trutnovská zrada 1866, 8. třída
11. 5. Pohár rozhlasu - okresní kolo v Trutnově - starší žáci, žákyně
  Biologická olympiáda C - krajské kolo v Hradci Králové
  Dopravní výchova II v SVČ Trutnov, 4. třída
10. 5. Pohár rozhlasu - okresní kolo v Trutnově - mladší žákyně
4. 5. Pohár rozhlasu - okrskové kolo v Úpici
28. 4. Dopravní výchova II v SVČ Trutnov, 5. třída
27. 4. Zeměpisná a dějepisná exkurze do Prahy
26. 4. Zdravotnický víceboj pro žáky 2. - 9. třídy v Úpici
25. 4. Exkurze Gotika v Kutné Hořepro žáky 8. a 9. třídy
20. 4. Preventivní program - Nikotinové sáčky pro žáky 8. a 9. třídy
18. 4. Třídní schůzky 
17. 4. Pedagogická rada
  Biologická olympiáda okresní kolo ve Dvoře Králové n. L.
14. 4. Přijímací zkoušky na střední školy - 2. kolo
13. 4. Přijímací zkoušky na střední školy - 1. kolo
13. 4. Zápis do 1. třídy
  Návštěva knihovny v Úpici - E. Petiška, 3. třída
12. 4. Exkurze Planetárium Hradec Králové, ZOO Stěžery pro 1. - 4. třídu
  Matematická olympiáda - okresní kolo 
6. 4. Velikonoční prázdniny
5. 4. Děti čtou dětem - projekt 5. - 8. třída
  Velikonoční dílny 1. - 4. třída
1. 4. Přírodovědné pokusy na VOŠZ a SZŠ Trutnov
30. 3. Okresní kolo Biologické olympiády, kat. D v ZŠ M. Svatoňovice
29. 3. Návštěva dětí z MŠ ve škole
28. 3. Závody ve šplhu pro žáky 1. stupně v ZŠ Úpice Lány
23. 3. Turnaj ve vybíjené žáků 6. třídy v ZŠ Úpice Bratří Čapků
21. 3. Turnaj ve vybíjené žáků 2. a 3. třídy v ZŠ Rtyně v P.
17. 3. Okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce
6. - 10. 3. Jarní prázdniny
3. 3. Taneční akademie ZUŠ Úpice pro žáky 1. - 4. třídy
1. 3. Turnaj ve vybíjené žáků 4. a 5. třídy v ZŠ Úpice Bratří Čapků
28. 2. Závody ve šplhu pro žáky 2. stupně v ZŠ Rtyně v P.
23. 2. Závody ve šplhu pro žáky 1. stupně v ZŠ Úpice Lány - přesun na 28. 3.
21. 2. Turnaj ve vybíjené žáků 2. a 3. třídy v ZŠ Rtyně v P.
10. 2. Divadelní představení Pohádky z našeho statku pro žáky 1. - 5. třídy v KK
  Divadelní představení České divadlo 20. století pro žáky 6. - 9. třídy v KK
9. 2. Preventivní program pro žáky 7. třídy v SVČ Trutnov
7. 2. Divadelní představení Orestés v Hradci Králové pro žáky 8. a 9. třídy
3. 2. Pololetní prázdniny
2. 2. Návštěva knihovny v Úpici - J. Lada pro žáky 3. třídy
28. 1. Přírodovědné pokusy na Střední zdravotní škole v Trutnově
23.-27. 1. Lyžařský kurz pro žáky 1. - 4. třídy, Skiareál BRET Žacléř
23. 1. Pedagogická rada
8.-13. 1.2023 Lyžařský kurz pro žáky 7. a 8. třídy ve Vítkovicích v Krkonoších
23. 12. - 2. 1. Vánoční prázdniny
22. 12. Filmové představení v KK v M. Svatoňovicích pro 1. - 4. třídu
  Vánoční besídky v 5. - 9. třídě
  Vánoční vystoupení v tělocvičně pro 5. - 9. třídu, organizuje 9. třída
21. 12. Vánoční dílničky pro 1. - 4. třídu
  Vánoční dílny pro 5. - 8. třídu
19. 12. Vánoční besídka v 5. třídě
19.-20.12. Vánoce ve 4. třídě, program pro rodiče 18,00-19,00 hod, nocování ve škole
15. 12. Návštěva Muzea v Trutnově - Vánoce, 1. a 2. třída
13. 12. Exkurze SPŠ Trutnov (M. Buky) pro chlapce 8. a 9. třídy
11. 12. Zahájení vánoční výstavy, vystoupení žáků 1. - 4. třídy v KK od 16,00 hod.
9. 12. Čertovské experimenty - PřF Univerzita HK, 7. třída
8. 12. Vánoční ZOO - zdobení stromečku a savany, Dvůr Králové n. L., 6. třída
7. 12. Vystoupení ZUŠ Úpice, výstava Andělská Dřevěnka v Úpici 5. třída
5. 12. Čert a Mikuláš ve škole, organizuje 9. třída
1. 12. Divadelní představení Maryša v Hradci Králové pro žáky 8. a 9. třídy
27. 11. Adventní jarmark u Studánky - s výrobky našich žáků
26. 11. Přírodovědné pokusy na SZŠ Trutnov pro zájemce
25. 11. Turnaj v halové kopané okrsku Úpice pro mladší žáky v BPA M. Svatoňovice
  Setkání se starostou obce pro žáky 2. třídy
24. 11. Turnaj v basketbale na ZŠ Bratří Čapků v Úpici pro 8. a 9. třídu
  Čteme rádi - L. Středa, návštěva knihovny v Úpici - 4. třída
18. 11. Ředitelské volno
16. 11. Institut Paměti národa Pardubice - exkurze pro žáky 9. třídy
15. 11. Třídní schůzky dle časového rozpisu v ŽK
14. 11. Pedagogická rada
  Beseda o obci s E. Hylmarovou ve 2. třídě
9. 11. Duchové a strašidla - projekt pro žáky 1. - 4. třídy
  Soutěž v Předlékařské 1. pomoci na Střední zdravotní škole v Trutnově
4. 11. Beseda o Čapcích v Muzeu v M. Svatońovicích pro žáky 3. třídy
  Strašení ve škole - akce Školního parlamentu pro žáky 5. - 9. třídy od 16,00 hod. do 18,30 hod.
26. - 27. 10. Podzimní prázdniny
25. 10. Beseda na Úřadu práce v Trutnově pro žáky 9. třídy
20. 10. Projekt Den stromů ve 4. třídě
15. - 24.10. Sběr papíru v obou budovách školy
10. 10. Exkurze- výroba vánočních ozdob a výstava minerálů ve Dvoře Králové n.L., 3. a 4. třída
7. 10. Výstava středních škol v Trutnově - 9. třída
6. 10. Zátopkova pětka - závody v běhu pro 1. - 5. třídu ve Rtyni v P.
5. 10. Turnaj ve florbale pro starší žáky a žákyně ve Rtyni v P.
4. 10. Turnaj ve florbale pro mladší žáky a žákyně ve Rtyni v P.
  Třídní schůzky pro rodiče žáků 1. třídy v 16,30 hod.
1. 10. Přírodovědné pokusy na Střední zdravotní škole v Trutnově
30. 9. Dopravní výchova I. v SVČ Trutnov pro žáky 4. třídy
29. 9. Zátopkova desítka - běh pro žáky 6. - 9. třídy v Úpici
27. 9. Evropský den jazyků, projekt pro 5. - 9. třídu
  Vystoupení pro rodiče - otevření nové Přírodní zahrady, 5. - 9. třída, v 16,00 hod.
22. 9. Návštěva knihovny v Úpici - K. Čapek, 4. třída
20. 9. Třídní schůzky - 5. třída v 16,00 - 17,30 hod.
16. 9. Dopravní výchova I. v SVČ Trutnov pro žáky 5. třídy
  Čapkova zahrádka - zahrádkářská výstava
15. 9. Návštěva knihovny v Úpici - Ondřej Sekora, 3. třída
  Fotografování v 1. třídě
14. 9. Skočte s námi do pohádky - projekt pro 1. - 4. třídu
  Vystoupení pro rodiče v 15,30 hod. na 1. stupni
  Třídní schůzky pro rodiče žáků 1. - 4. třídy
13. 9. Turnaj v malé kopané v Havlovicích pro 6. - 9. třídu
9. 9. Začínáme spolu - adaptační program pro 5. třídu
7. 9. Preventivní program v SVČ Trutnov pro 6. třídu
  Kurz 1. pomoci v SZŠ Trutnov pro 9. třídu
6. 9. Zahájení plaveckého výcviku v Náchodě pro 2. - 4. třídu
5. 9. Zahajovací schůzka Školního parlamentu
5. 9. Videoprojekce Magický Senegal v Úpici pro 5. - 9. třídu
1. 9. Slavnostní zahájení školního roku pro 1. třídu v Obřadní síni v 8,30 hod.
  ŠKOLNÍ ROK 2022/2023