13. 10. 2020

Vážení rodiče,

od 14. 10. přechází naše škola na distanční výuku. Děti dnes obdržely zadání práce na nejbližší dny. Další zadání najdete v programu Teams, kam jste se již někteří přihlásili. Pro začátek zašlu zadání práce i na vaše osobní emaily.

V týdnu od 26. do 30. 10. mají děti 2 dny volna (z rozhodnutí MŠMT) a 2 dny podzimní prázdniny.

Pokud se vám podaří připojení k programu Teams, vyzkoušíme během příštího týdne i on-line setkání. O termínu setkání vás včas informuji.

Doufám, že se situace brzy uklidní a my se opět vrátíme do školy.

 

HN

 

 

 

 

9. října 2020

Vážení rodiče,

naše škola se rozhodla využít nových nástrojů pro distanční výuku, pokud by došlo znovu k uzavření škol. Abychom mohli pracovat jednotně, zprovozníme žákům aplikaci MS Teams. MS Teams je aplikace z Office 365 a týká se spolupráce v týmu. Ve školním prostředí se jedná o práci v jednotlivých předmětech. Každému žákovi bude zřízen školní účet, který bude funkční po dobu školní docházky.

Heslo si při prvním přihlašování změňte.

Je důležité si ho zapsat, protože ho budou děti potřebovat po celou dobu školní docházky.

Návod na přihlášení do MS Teams najdete na videu:

https://www.youtube.com/watch?v=suIwA2dvxD4 

a v prezentaci ZDE

Pokud budete potřebovat osobní konzultaci k přihlašování, tak se ozvěte co nejdříve na email hana.nehybova@o.zsms.cz a domluvíme se na schůzce ve škole.

Přihlašovací údaje mají děti v žákovských knížkách.

 Děkuji.

 HN

 

11. září 2020

Milí rodiče,

už chodíme do školy druhý týden a postupně si na sebe zvykáme. Učíme se správně sedět, správně držet tužku, hlásit se, odpovídat celou větou, chovat se k sobě hezky, dodržovat pravidla, pořádek ve svých věcech....Je toho mnoho. Věřím, že důsledností mou i vaší vše dobře a rychle zvládneme.