Kalendář akcí 

 

23. 6. Atletický čtyřboj pro žáky 2. stupně v Úpici
22. 6. Pedagogická rada
20. - 21. 6. Školní výlet 8. třídy do Žamberku
14. - 16. 6. Školní výlet 9. třídy do Moravskoslezských Beskyd
14. - 15. 6. Školní výlet 7. třídy do Žamberku
6. 6. Školní výlet 5. třídy do Náchoda
5. 6. Soutěž Poznávání přírodnin ve Dvoře Králové n.L.
1. 6. Školní výlet 1. - 4. třídy na Veselý Kopec
30. - 31. 5. Školní výlet 6. třídy do Českého ráje
27. 5. Jarmáreček v areálu školy 1. stupně od 9,00 hod. do 12,00 hod.
26.,27. 5. Znám já ptáčka v lese - projekt pro žáky 1. - 4. třídy
24. 5. Fotografování 1. - 9. třída
23. 5. Atletické finále škol okrsku Úpice pro žáky 1. stupně
19. 5.,24.5. Prvence kyberšikany - program pro 7. a 9. třídu
18. 5. Exkurze do Státního archivu v Trutnově a do elektrárny pro žáky 9. třídy
16., 17. 5. Celostátní testování žáků v 9. třídě
12. 5. Řečtí bohové - dějepisný projekt v 6. třídě
10. 5. Soutěž mladých zdravotníků v Trutnově
9. 5. Peter Black - divadelní představení v angličtině v Úpici pro 6. - 9. třídu
4. 5. Divadelní představení Čtyřlístek v Klicperově divadle v Hradci Králové pro zájemce z 8. a 9. třídy
  Zdravotnický víceboj pro žáky 1. - 9. třídy v Úpici a Havlovicích
5. 5. Pohár rozhlasu - atletická soutěž škol okrsku Úpice pro žáky 2. stupně 
2. 5. Barmankurz pro žáky 8. třídy v rámci volby povolání
27. 4. Dopravní hřiště ve Dvoře Králové n.L. pro žáky 3. a 4. třídy
26. 4. Školení 1. pomoci pro žáky 3. a 4. třídy dětmi ze zdravotního kroužku
20. 4. Návštěva knihovny v Úpici pro žáky 4. třídy - M. Kubátová
19. 4. Exkurze - Gotika v Kutné Hoře pro žáky 7. třídy
  Přijímací zkoušky na SŠ - 2. kolo
13. 4. Velikonoční prázdniny
12. 4. Zeměpisná exkurze do Prahy pro žáky 8. třídy
  Přijímací zkoušky na SŠ - 1. kolo
11. 4. Třídní schůzky, 1. - 4. třída dle časového rozpisu v ŽK, 5. - 9. třída od 17,00 hod.
10. 4. Pedagogická rada
  Okresní kolo biologické olympiády pro žáky 5. - 7. třídy
6. 4. Zápis do 1. třídy - viz Novinky 1. 3. 2017
  Návštěva knihovny v Úpici pro žáky 3. třídy - E. Petiška
5. 4. Legiovlak - komentovaná prohlídka pro žáky 9. třídy v Trutnově
  Turnaj ve výbíjené pro žáky 6. třídy ve Rtyni v Podkrkonoší
4. 4. Okresní kolo v matematické olympiádě v Trutnově (žáci 6. třídy)
  Návštěva budoucích prvňáků z MŠ ve škole
3. 4. Divadelní představení Asanace v Klicperově divadle v Hradci Králové pro zájemce z 8.a 9. třídy
29. 3. Děti čtou dětem - program pro žáky 5. - 9. třídy
28. 3. Preventivní program Kyberšikana - 7. a 9. třída
24.-25.3. Expedice ARUTARETIL 4 s nocováním pro zájemce z 5. - 9. třídy
21. 3. Turnaj ve vybíjené pro žáky 4. a 5. třídy ve Rtyni v Podkrkonoší
  Preventivní program 5. třída Normální je nekouřit; 8.třída - Kyberšikana
20. 3. Turnaj ve vybíjené pro žáky 2. a 3. třídy v ZŠ Úpice Bratří Čapků
18. 3. Školní ples v jídelně BPA Malé Svatoňovice od 20,00 hod., hraje Taurus
18. - 26. 3. Sběr starého papíru v obou budovách školy
15. 3. Turnaj ve vybíjené pro žáky 6. třídy ve Rtyni v Podkrkonoší
14. 3. Kulturní pořad Vývoj hudebních nástrojů pro žáky 1. - 7. třídy
  Přednáška Špicberky pro žáky 8. - 9. třídy
6. - 10. 3. Jarní prázdniny
2. 3. Taneční akademie ZUŠ Úpice pro žáky 5. a 8. třídy
  Kulturní vystoupení žáků z divadelního kroužku pro seniory v Beránku v Úpici
28. 2. Závody ve šplhu pro žáky 1. stupně v ZŠ Úpice Lány
  Preventivní program pro žáky 5. třídy - Normální je nekouřit
  Preventivní program pro žáky 8. třídy - Kyberšikana
25. 2. Masopust s vystoupením žáků 1. stupně
22. 2. Okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce v Hostinném
21. 2. Preventivní program pro žáky 5. třídy - Normální je nekouřit
  Preventivní program pro žáky 6. třídy - Kamarádství a přátelství
19. - 25.2. Lyžařský kurz pro žáky 7. třídy ve Vítkovicích v Krkonoších
15. 2. Projekt Veselé zoubky pro žáky 1. třídy
14. 2. Závody ve šplhu pro žáky 2. stupně v ZŠ Rtyně v Podkrkonoší
  Preventivní program pro žáky 6. třídy - Kamarádství a přátelství
  Preventivní program pro žáky 5. třídy - Normální je nekouřit
13. - 17.2. Lyžařský kurz ve SKIPARKU Černý Důl pro zájemce z 1. - 5. třídy
8. 2. Divadelní představení Medvědi v Klicperově divadle v Hradci Králové pro žáky 8. a 9. třídy
7. 2. Preventivní program pro žáky 6. třídy - Kamarádství a přátelství
  Preventivní program pro žáky 5. třídy - Normální je nekouřit
3. 2. Pololetní prázdniny
2. 2. Návštěva knihovny v Úpici (J. Lada) pro žáky 3. třídy.
1. 2. Okresní kolo Olympiády v českém jazyce
31. 1. Ukončení 1. pololetí
26. 1. Schůzka k LVK pro rodiče žáků 1. - 5. třídy na 1. stupni od 16,00 hod.
  Anglické divadelní představení Puss in boots v Trutnově pro žáky 2. - 5. třídy od 8,30 hod.
26. 1. Den otevřených dveří v obou budovách školy od 14,00 hod. do 18,00 hod.
24. 1. Okresní kolo Matematické olympiády pro žáky 5. třídy
23. 1. Pedagogická rada
16. 1. 2017 Odpolední představení Theseus pro rodiče žáků 5. třídy od 16,30 hod. na 2. stupni
23.12.-2.1. Vánoční prázdniny
22. 12. Vánoční překvapení - filmové představení ve Rtyni v Podkrkonoší pro žáky 1. - 4. třídy
  Vánoční besídky ve třídách a vánoční vystoupení v tělocvičně pro žáky 5. - 9. třídy
21. 12. Vánoční dílny a vánoční besídky ve třídách pro žáky 1. - 4. třídy 
  Vánoce v Evropě - vánoční dílny pro žáky 5. - 8. třídy
19. 12. Zdobení stromečku a program SAVANY v ZOO Dvůr Králové n.L., žáci 6. třídy
18. 12. Zahájení vánoční výstavy vystoupením žáků 1. - 4. třídy v KK v M. Svatoňovicích od 16,00 hod.
16. 12. Finanční gramotnost - prezentace pro žáky 9. třídy
15. 12. Divadlo "Král český a císař římský Karel IV." v KK v M. Svatoňovicích pro žáky 5. - 9. třídy
  Keramika pro dospělé na 1. stupni
14. 12. Ledové království - vystoupení ZUŠ a vánoční výstava v muzeu v Úpici, žáci 5. třídy
  Turnaj v basketbale okrsku Úpice pro starší žáky a žákyně v ZŠ Bratří Čapků v Úpici
8. 12. Turnaj v halové kopané okrsku Úpice pro žáky 1. - 5. třídy v hale v M.Svatoňovicích
  Návštěva knihovny (J. Žáček) a muzea (výstava Jak se žilo dříve) v Úpici, žáci 3. třídy
  Keramika pro dospělé na 1. stupni
2. 12. Po čertech zajímave experimenty - organizuje PřF Univerzita Hradec Králové, žáci 9. třídy
  Slavnost Slabikáře pro žáky 1. třídy
  Expedice ARUTARETIL - čtenářské dílny s nocováním pro žáky 5. - 9. třídy
1. 12. Keramika pro dospělé na 1. stupni
30. 11. Advent na zámku - Hrádek u Nechanic pro žáky 1. - 4. třídy
23. 11. Soutěž v Předlékařské první pomoci v Trutnově pro členy zdravotního kroužku
22. 11. Nebojte se strašidel - dílny pro žáky 5. - 9. třídy organizují členové Školního parlamentu
18. 11. Ředitelské volno
15. 11. Třídní schůzky pro rodiče žáků 2. - 9. třídy dle časového rozpisu v ŽK
10. 11. Divadelní představení Pěna dní v Klicperově divadle v Hradci Králové pro žáky 8. a 9. třídy
9. 11. Turnaj ve florbale mladších dívek - okresní kolo ve Dvoře Králové n.L. 
8. 11. Příběhy bezpráví - "Příběhy železné opony", dějepisný projekt pro žáky 8. a 9. třídy
  Turnaj ve florbale starších dívek - okresní kolo ve Dvoře Králové n.L. 
5. 11. Detektivem v přírodě - přírodovědná přednáška ve Dvoře Králové n.L. pro zájemce
4. 11. Výstava okrasného ptactva v KK v M. Svatoňovicích pro žáky 1. - 7. třídy
2. 11. Třídní schůzky pro rodiče žáků 1. třídy od 16,30 hod.
1. 11. Turnaj ve florbale škol okrsku Úpice pro žáky 6. - 9. třídy
26.–27.10. Podzimní prázdniny
21.10. Výstava středních škol v Trutnově pro žáky 8. a 9. třídy
  Exkurze – Autostyl Trutnov, Kasper Kovo, s.r.o.
20.-21.10. „Ať žijí duchové“ – projekt 1. – 4. třídy s nocováním
13.10. Návštěva knihovny v Úpici pro žáky 4. třídy
  Keramika pro dospělé na 1. stupni ZŠ
7.10. Školení 1. pomoci pro žáky zdravotního kroužku v Trutnově
  2. schůzka Školního parlamentu
6.10. Zátopkova desítka, štafetový závod pro žáky 2. stupně v Úpici
  Keramika pro dospělé na 1. stupni ZŠ
5.10. Zátopkova pětka, štafetový závod pro žáky 1. stupně ve Rtyni v Podkrkonoší
  Beseda pro žáky 9. třídy na Obecním úřadě v Malých Svatoňovicích
4.10. Exkurze do Prahy – Pražský hrad, historická část Prahy pro žáky 6. třídy