Kalendář akcí

 

27. 5. SVČ Trutnov pro žáky 6. třídy
24. 5. Projekt Veselé zoubky v 1. třídě
17. - 19. 5. Školní výlet 8. třídy - Český ráj
12. 5. Pohár rozhlasu v Trutnově pro žáky 6. - 9. třídy
  Krajské kolo Biologické olympiády v Hradci Králové
11. 5. Návštěva ZUŠ Úpice, 1. třída
  Zdravotnický víceboj v Havlovicích, 5. - 9. třída
10. 5. Zeměpisná a dějepisná exkurze Praha v 8. třídě
2. - 6. 5. Mladý reportér - projekt práce s informacemi ve 4. třídě
duben Ukliďme Česko, Den Země - úklid, 1. - 9. třída
30. 4. Čarodějnice - vystoupení žáků 1. - 4. třídy
29. 4. Malá technická univerzita - projektový den ve 2. třídě
  Školení 1. pomoci pro žáky 3. třídy
28. 4. Přírodní zahrada - projekt u 2. stupně
27. 4. Dějepisná exkurze Gotika v Kutné Hoře, 7. třídě
26. 4. Dopravní výchova, průkaz cyklisty, SVČ Trutnov, 5. třída
23. 4. Přírodovědné pokusy na SŠ zdravotní Trutnov
22. 4. Okresní kolo Biologické olympiády D, M. Svatoňovice
14. 4. Velikonoční prázdniny
13. 4. Přijímací zkoušky na SŠ - 2. termín
12. 4. Třídní schůzky dle časového rozpisu v ŽK
  Okresní kolo Matematické olympiády
  Přijímací zkoušky na SŠ - 1. termín
11. 4. Pedagogická rada
  Okresní kolo Biologické olympiády C, Dvůr Králové n.L.
9. - 18. 4. Velikonoční výstava v KK, 1. - 7. třída
8. 4. Počítám s tvou pomocí, program v 5. třídě
7. 4. Zápis do 1. třídy
  Návštěva knihovny v Úpici - E. Petiška, 3. třída
6. 4. Koloběh života nejen v Krkonoších - KRNAP Vrchlabí, 5. a 6. třída
  Výtvarný kurz pro budoucí prvňáčky
březen Návštěva knihovny v M. Svatońovicích, 1. - 4. třída
30. 3. Síla lidskosti - film a beseda N. Winton, Úpice, 6. - 9. třída
28. 3. Program SLŠ Trutnov "Lesní ptáci", 7. třída
  Program SLŠ Trutnov "Hmyz v lese", 6. třída
24. 3. Návštěva knihovny v Úpici - B. Němcová, 4. třída
23. 3. Jarní květiny - projekt ve 2. třídě
21. 3. Koloběh života nejen v Krkonoších - KRNAP Vrchlabí, 3. a 4. třída
19. 3. Přírodovědné pokusy na SŠ zdravotní Trutnov
  Poznávání živočichů ve Dvoře Králové n. L.
18. 3. Matematický klokan, 5. - 9. třída
16. 3. Přírodovědný program ZOO Dvůr Králové n.L.- Rozmnožování savců, 6. třída
  Přírodovědný program ZOO Dvůr Králové n.L.- Rozmnožování ptáků, 7. třída
  Beseda Zimní olympiáda v Pekingu s p.Šretrem, 2. třída
14. 3. Okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce
10. 3. Ekologická exkurze Dotek Horní Maršov, 1. a 2. třída
28. 2. - 4. 3. Jarní prázdniny
25. 2. Zimní sporty SVČ Trunov, 5. třída
21. - 25. 2. Lyžařský kurz SKIAREÁL BRET Žacléř, 1. a 2. třída
18. 2. Muzeum Pod Čepicí Hronov, "Řemesla pod jestřebími h." Rtyně v P., 6. třída
  Zimní sporty SVČ Trunov, 3. a 4. třída
16. 2. Keramika pro studenty BPA
15. 2. Kulatý stůl učitelů českého jazyka ZŠ a SŠ, Trutnov
  Dentální hygiena, 1. a 2. třída
8. 2. Zimní sporty SVČ Trunov, 1. a 2. třída
4. 2. Pololetní prázdniny
3. 2. Návštěva knihovny v Úpici - J. Lada, 3. třída
29. 1. Přírodovědné pokusy na SŠ zdravotní v Trutnově
24. - 28. 1. Lyžařský kurz SKIAREÁL BRET Žacléř, 3. a 4. třída
24. 1. Školní kolo biologické olympiády
  Pedagogická rada
19. 1. Výtvarný kurz pro budoucí prvňáčky
5. 1. Kulatý stůl učitelů matematiky ZŠ a SŠ, Trutnov
23. 12. - 2. 1. Vánoční prázdniny
22. 12. Vánoční dílny a besídky, 1. - 9. třída
14.,16.12. Muzeum bratří Čapků, 7. - 8. třída
8. 12. Kamarád pes - CAMISTERAPIE, 1. a 2. třída
3. 12. Vánoční zpívání ve 2. třídě s panem Kábrtem
  Advent Dřevěnka Úpice, 3. a 4. třída
27. 11. Přírodovědné dopoledne na SŠ zdravotní v Trutnově
26. 11. Program hledání společného, 5. třída
  Slavnost Slabikáře, 1. třída
25. 11. Návštěva knihovny v Úpici-B.Němcová, 4. třída
  Schůzka pro rodiče žáků 9.třídy k přijímacímu řízení, online
  Příběhy bezpráví - Mladí proti komunismu, 9. třída
18. 11. Beseda se starostou - 2. třída
15. 11. Ať žijí duchové - projekt 1. - 4. třída
9. 11. Třídní schůzky - individuální konzultace 16,00 - 18,00 hod.
8. 11. Pedagogická rada
7. - 14.11. Nebe nad hlavou - výstava výtvarnýchprací v KK
27.,29.10. Podzimní prázdniny
26. 10. Třídní aktivity 5. - 9. třída
21. 10. Dopravní výchova ve Dvoře Králové n.L., 3. a 4. třída
19. 10. Exkurze Planetárium Hradec Králové, 6. třída
13. 10. Výtvarný kurz pro MŠ - předškoláci
12. 10. Dopravní hřiště v Trutnově, 5. třída
  Třídní schůzka - 1.třída
8. 10. Exkurze Den s barokem - Broumov, Otovice, 8. třída
7. 10. Třídní schůzka - 3.třída
  Třídní schůzka - 2.třída
6. 10. Beseda Naše obec s pí.Hylmarovou, 3. třída
  Třídní schůzka - 4.třída
30. 9. Návštěva knihovny v Úpici - O.Sekora, 3. třída
29. 9. Výtvarný kurz pro MŠ - předškoláci
27. 9. Ředitelské volno
23. - 24. 9. Adaptační kurz Začínáme spolu - 5. třída
23. 9. Návštěva knihovny v Úpici - K.Čapek, 4. třída
22. 9. Přírodní zahrada - výsev trávy a výsadba keřů -6.,7. třída od 11,30 hod.
21. 9. Přírodní zahrada - výsev trávy a výsadba keřů -8.,9. třída od 12,30 hod.
  Přírodní zahrada - výsev trávy a výsadba keřů - zapojení rodičů od 15,30 hod.
  Třídní schůzka - 5. třída
17. 9. Čapkova zahrádka - zahrádkářská výstava, 1. - 7. třída
  Návštěva knihovny v M.Svatoňovicích - 4. třída
14. 9. Třídní schůzka - 6.třída
10. 9. Škola v přírodě - 4. třída
7. 9. Zahájení plavecké výuky 3. - 4. třída
3. 9. Dějepisná exkurze 9. třídy - opevnění 2. sv. války
  Návštěva hasičského muzea ve Velkých Svatoňovicích - 5. třída
1 9. Slavnostní přivítání prvňáčků v KK v M. Svatoňovicích od 8,30 hod.
  ŠKOLNÍ ROK 2021/2022